CZ   |   EN   |   PL   |   NL   |   RU

Vaše nové bydlení ve Vrchlabí

Chcete žít  v moderním bytě, na dosah centra města a přitom v klidné lokalitě obklopené zelení? Chcete soukromí rodinného domu a přitom nechcete v zimě odhazovat sníh a v létě sekat trávník? Chcete bydlení plné slunce a za sousedy školku a rodinné domky? Nebaví Vás platit vysoké účty za energie? Pojďte s námi bydlet v Rezidenci Pivovar Vrchlabí. 

 

 

Váš nový domov

Váš nový domov najdete v moderní novostavbě o čtyřech typických a jednom ustupujícím nadzemním podlaží. V prvním nadzemním podlaží jsou umístěny sklípky, 27 parkovacích stání a 5 garáží. Z něj se pohodlně jedním ze dvou výtahů dostanete do svého bytu o velikosti od 45 do 94 m2. V zimě se dostanete z auta do bytu opravdu suchou nohou.

Novostavba je provozně rozdělena na dvě samostatné části (označené D1 a D2) s vlastním vchodem, schodištěm a výtahem. Každý vchod má svou místnost pro kočárky a pohodlný přístup ke zděným sklípkům. 

Dům je stavěn podle projektu trutnovského atelieru ATIP jako energeticky úsporný. Stupeň energetické náročnosti podle vyhlášky 291/2001 Sb. je jen 66,7%, účty za teplo vás tedy pozitivně překvapí. Byty jsou celoročně vytápěny dálkovým teplem, které zajišťuje i ohřev vody.

 

Váš nový byt

Moderní projekt nabízí příjemně prosluněné, nábytkem dobře zařaditelné obytné místnosti s výhledem na panorama Krkonoš a okolní rodinné domky a školku. Každý byt má dostatek úložných prostor, větší byty i samostatnou komoru s přípravou pro umístění pračky.

Součástí každého bytu je předzahrádka, balkon nebo terasa. Předzahrádky jsou umístěny nad okolním terénem, jsou přístupné pouze z bytu a navazují na okolní vilkovou zástavbu nebo zahradu školky. Díky orientaci domu jsou všechny byty vystaveny po část dne slunečnímu svitu.

Byty jsou nabízeny ve standardu, který přesahuje vše, co bylo v minulosti ve Vrchlabí nabízeno. Kvalitní izolace zajišťuje nejen nízké náklady na vytápění, ale i naprosté soukromí. V koupelnách a na WC jsou použity nadstandardní obklady a dlažby v několika barevných variantá a kvalitní značkové zařizovací předměty.  Všechny koupelny mají akrylátovou vanu, WC jsou řešena jako závěsná. Obytné místnosti mají kvalitní plovoucí podlahy a dveře s obložkovými zárubněmi. Byty v 6 nadzemním podlaží jsou dokončovány na přání klienta, Váš byt si tedy můžete nechat doslova ušít na míru.

Ve svém bytě budete v naprostém bezpečí. Vstupní dveře do objektu jsou hliníkové se samozamykacím zámkem, ovládané systémem elektronického vrátného. Vstupní dveře do bytů jsou bezpečnostní s certifikovanou 3 třídou bezpečnosti. Areál parku a přístup k bytovému domu je monitotorován kamerovým systémem.